• Facebook
  • Twitter
  • Rss
ALMANLARDAN BÜYÜK İLGİ
İOSB Rehberi
Bu Alana Reklam Verin.
Haber Kategorileri
Popüler Haberler
Haber Detayları

ALMANLARDAN BÜYÜK İLGİ

Almanya Milletvekili Andreas Kottisch başkanlığındaki Alman heyeti Türkiye KOBİ’leriyle işbirliğini arttırmak için KOSGEB’i ziyaret etti.

Türk ve Avrupa KOBİ’lerinin potansiyel işbirliği alanlarının görüşüldüğü toplantıya Almanya’nın Bremen kentinde Türk Ticaret Merkezi olarak faaliyet gösteren Multi-Buyer Gmbh Türkiye temsilcisi Erdem Çelik, Uzaktan Eğitim Federasyon Başkanı Gökmen Gök ve BAŞKON-Başkent İşadamları ve Sanayiciler Konfederasyonu Genel Başkan Yrd. H.Cemal Özkaynak katıldı.

 

KOSGEB Başkanı Recep BİÇER: ‘’Türk KOBİ’lerinin Avrupa pazarına açılımı konusunda her türlü iş birliğine açığız.’’ dedi.

Türk KOBİ’lerinin Avrupa pazarına açılımı konusunda her türlü iş birliğine açık olduklarını belirten Recep BİÇER, KOBİ’lerin büyümesine katkı sağlayacak ihracata yönelik ihtiyaçlar için yeni destek modelleri hazırladıklarını ifade etti. İhracat yapan KOBİ’lerin hem nicelik, hem de nitelik olarak artışının ülke ekonomisine yansıyacak katkısına vurgu yaptı. KOBİ’lerin ulusal ve uluslararası ekonomiyi güçlendirmedeki önemine değindi.

KOSGEB Başkanı Recep BİÇER’i makamında yapılan görüşmeler sonucunda bu ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getirdi.

22-07-2016

Facebook Yorumları